Ekipa Impel Catering wzięła udział w Forum Branży Eventowej w hali EXPO XXI w Warszawie.  FBE to największe w Polsce spotkanie ludzi związanych z realizacją wydarzeń i eventów. Wydarzenie posaida bogaty program wykładów oraz bazę 129 wystawców. Na dwóch scenach wystąpiło aż 43 ekspertów. W wydarzeniu rokrocznie biorą udział agencje eventowe, agencje marketingowe, agencje PR, klienci końcowi, agencje incentive travel, wedding plannerzy.

Eventy są kluczowe dla działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw czy jednostek samorządowych, a także służą w integrowaniu i motywowaniu zespołów w firmach i koncernach. Forum Branży Eventowej to punkt obowiązkowy każdego marketingowca, HR’owca, zakupowca, PR’owca oraz oczywiście profesjonalistów z branży incentive i agencji eventowych. Forum towarzyszyła strefa ekspozycyjna, w której zaprezentowali się wyselekcjonowani dostawcy branży MICE. Tegoroczne FBE było bogatsze o Galę Elfy SBE, oraz Warsztaty Techniki Eventowej.

Impel Catering, który reaktywował w swym portfolio usługę Party Service w 2022 roku planuje dynamiczny rozwój oferty eventowej w najbliższym czasie. Udział w FBE pozwolił nam rozwinąć bazę kontaktów oraz poznać najnowsze trendy na rynku.

Aktualności