Przed nami XIX edycja Forum Rynku Zdrowia. Wydarzenie odbędzie się od 16 do 17 października 2023 r. w hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie. Grupa Impel jest partnerem Forum, a nasz przedstawiciel weźmie udział w jednym z paneli dyskusyjnych.

Hasło przewodnie tegorocznego Forum to „Road mapa dla zdrowia na kolejne lata”. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do omówienia osiągnięć w dziedzinie ochrony zdrowia oraz wspólnego wypracowania kierunków rozwoju na przyszłość.

W czasie jednego z zaplanowanych paneli dyskusyjnych pt. „Efektywne zarządzanie placówkami medycznymi – wybrane zagadnienia” wystąpi nasz przedstawiciel Tomasz Pająk, Dyrektor Operacyjny Grupy Produktowej Catering. Tematyka panelu skupi się innowacjach w opiece zdrowotnej, wyzwaniach demograficznych, roli technologii w medycynie oraz finansowaniu ochrony zdrowia.

Forum Rynku Zdrowia 2023 stwarza przestrzeń dla uczestników, która umożliwia swobodną wymianę poglądów w trakcie debat i rozmów. Wydarzenie obejmuje pięć obszarów tematycznych, w tym finanse i zarządzanie, innowacje i e-zdrowie, dostępność do leczenia oraz przemysł farmaceutyczny.

Jak podkreśla Paulina Gumowska, redaktorka naczelna portalu i magazynu rynekzdrowia.pl, Forum jest okazją do wypracowania rekomendacji dla przyszłości sektora ochrony zdrowia.

Cieszymy się z możliwości wzięcia udziału w tak istotnym wydarzeniu i wspieramy jego misję tworzenia realnych rozwiązań dla polskiej ochrony zdrowia.

O usługach dla Ochrony zdrowia przeczytasz na naszej stronie.

Więcej o wydarzeniu znajdziesz na Forum Rynku Zdrowia 2023.

Aktualności