Zamiast klasycznych bufetów i kantyn pracowniczych proponujemy klientom w pełni bezobsługowe bufety IMFOOD Bistro i Kawa czynne 24h przez 7 dni w tygodniu.

Pandemia zmienia zwyczaje, ale i oczekiwania konsumentów i klientów biznesowych. Bezobsługowe automaty zyskują na popularności ze względu na ograniczony kontakt z innymi, ale również większą dostępność w czasach pracy hybrydowej i w zaostrzonych warunkach sanitarnych. Grupa Impel postanowiła odpowiedzieć na te oczekiwania i oferuje klientom rozwiązanie żywienia oparte na maszynach vendingowych.

Catering dostępny przez całą dobę

IMFOOD Bistro i Kawa to nowoczesny, intuicyjny system żywienia oferowany w miejsce klasycznych bistr pracowniczych czy kantyn szpitalnych. W pełni samoobsługowe bufety gwarantują nieograniczony dostęp do posiłków. Twoi pracownicy lub klienci przez całą dobę mogą kupić w samosprzedających automatach przekąski, napoje, kanapki oraz zestawy obiadowe z możliwością podgrzania.

Za wszystko można zapłacić bezpiecznymi płatnościami bezgotówkowymi takimi jak karta płatnicza, BLIK, Android Pay, Google Pay, Apple Pay.

Automaty vendingowe IMFOOD – czy to się opłaca?

Tak, bo IMFOOD Bistro i kawa to:

  • szybki i bezpieczny dostęp do przekąsek, kanapek, napojów ciepłych i zimnych, obiadów z możliwością odgrzania lub zabrania do domu
  • dostępność do posiłku 24h/7
  • regularne odżywianie się poprawia koncentrację, co wpływa na lepszą wydajność podczas wykonywania obowiązków w pracy
  • wygodne rozwiązanie dla m.in. szpitali, szkół, administracji, zarządców nieruchomości biurowych, zakładów przemysłowych, magazynów logistycznych.

Aktualności