Obsługa kantyn

Zapewnienie zdrowych i niedrogich posiłków dla pracowników to duże wyzwanie dla pracodawcy. Tym bardziej, że obraz branży gastronomicznej uległ poważnej zmianie na skutek pandemii. Restauratorzy, którym udało się przetrwać, zmagają się z dynamicznie rosnącą inflacją. Opracowany przez nas format Przewaga Bistro przeznaczony jest do takich miejsc jak zakłady pracy, szpitale czy biurowce. Nasze kantyny oferują codziennie inne menu, w ramach którego goście Przewaga Bistro mogą skorzystać ze smacznych, zbilansowanych i tanich posiłków.  

Zapytaj o ofertę

Czym jest format Przewaga Bistro?

Opracowaliśmy nowoczesny format kantyny, która może funkcjonować zarówno na terenie kompleksu biurowego, w zakładach pracy, szpitalach lub instytucjach publicznych. W naszym menu znajdują się zdrowe i smaczne dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Klienci kantyny mogą liczyć na stałą ofertę śniadań oraz codziennie zmieniające się menu lunchowe.
Z oferty Przewagi Bistro można skorzystać na terenie kantyny lub zamówić posiłki na wynos. Z myślą o zapracowanych klientach udostępniamy online menu na każdy dzień. Wystarczy zamówić wybrane „śniadanie do biurka” lub lunchbox za pośrednictwem komunikatora. Następnie w ustalonej porze klient odbiera świeżo przygotowane, specjalnie zapakowane posiłki w drodze do pracy lub domu.
Klienci Przewaga Bistro mogą skorzystać z bezpiecznych płatności bezgotówkowych, takich jak karta płatnicza, BLIK, Android Pay, Google Pay, Apple Pay.
Przewaga Bistro świadczy również usługi dla biznesu w zakresie obsługi grup szkoleniowych, cateringu dedykowanego oraz przerw kawowych.

Co nas wyróżnia?

  • oryginalny format kantyny
  • zdrowe i niedrogie menu opracowane przez naszych dietetyków
  • sprawdzeni dostawcy produktów
  • ponad 20 letnie doświadczenie w żywieniu
  • obsługujemy 250 kontrahentów
  • codziennie wydajemy 30 000 posiłków
  • działamy na terenie całego kraju, m.in. we Wrocławiu, Słupsku, Kielcach, Zielonej Górze oraz Miechowie
  • reagujemy na bieżąco na zmieniające się trendy żywieniowe
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej